RUDZKA PRZYSTAŃ

rozpoczęcia budowy
III kw. 2021

zakończenie budowy
I kw. 2023

mieszkania
od 63 do 157 m2

RUDZKA PRZYSTAŃ

Nowoczesna architektura

Rudzka Przysta to otoczona zielenią zabudowa bliźniacza o nowoczesnej architekturze, zaprojektowana w taki sposób, aby dzięki szerokim tarasom i licznym przeszkleniom maksymalizować naturalne doświetlenie i ekspozycję na otaczającą osiedle zieleń oraz akwen wodny. 10 apartamentów zrealizowanych w najwyższym standardzie jest wyposażonych w ogrzewanie podłogowe, rekuperację, instalację "smart home", wideodomofon, garaż podziemny i jest przygotowane pod instalację fotowoltaiczną.

Cicha Przystań od miejskiego zgiełku

Wyjątkowość Rudzkiej Przystani leży w połączeniu zalet domu i mieszkania, miasta i pleneru, starodrzewu i nowoczesnej infrastruktury rekreacyjnej, a wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom idealne miejsce do życia.

Wypoczynek przez cały rok

Enklawa spokoju nad wodą

Czyste powietrze

Codzienna przystań po pracy

Otoczenie lasów, parków i natury

Piękne zachody słońca

Bezpośrednie wyjścia na promenadę przy Stawach Stefańskiego

Niska i kameralna zabudowa

Otulina Parku

RUDZKA PRZYSTAŃ

Nasza filozofia

Aby zapewnić właścicielom pełną prywatność, każdy lokal ma osobne wejście do domu, bez wspólnych klatek schodowych. Nasza nowa inwestycja, choć całkowicie zanurzona w przyrodzie, dzięki bezpośredniemu połączeniu z ulicą Rudzką ma świetne połączenie zarówno z centrum Łodzi, jak i trasami wylotowymi na Wrocław, Katowice, czy Warszawę, a pobliski Port Łódź zapewnia komfortowy dostęp do wszelkich potrzebnych punktów handlowo-usługowych.

LOKALIZACJA

Lokalizacja Rudzkiej Przystani jest unikalna: osiedle znajduje się nad wodą, wśród starodrzewu i już sam wjazd na posesję biegnie wzdłuż linii prywatnego lasu. Poprzez wycofanie zabudowy od strony ulicy, z zastosowaniem zalesienia jako buforu i zwrócenie zabudowy do lustra wody, inwestycja nabiera kameralnego a równocześnie prestiżowego i wyjątkowego charakteru, nie dającego porównać się z żadną nowopowstającą inwestycją w okolicy.

Inwestycja położona jest w Łodzi w dzielnicy Górna, przy ul. Rudzkiej 105a w obszarze zespołu przyrodniczo-krajobrazowego „Ruda Willowa" - niezwykle cennego ze względu na krajobraz naturalny, widokowy i kulturowy. W szelkie walory przyrodnicze Rudzkiej Przystani wzmacnia nie zwykle szybki i sprawny dojazd do centrum Łodzi oraz bezpośrednie połączenie z trasami wylotowymi na Wrocław, Katowice czy Warszawę.

Otaczający wjazd na posesję las zostanie wyposażony w ścieżkę edukacyjną i kąciki dydaktyczne oraz zespoły ławek parkowych z tablicami informacyjnymi dotyczącymi lasu rudzkiego oraz Stawów Stefańskiego.

Dla pasjonatów sportowego stylu życia

Przystań Rudzka to idealne miejsce dla osób odpoczywających aktywnie i ceniących sportowy styl życia. Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu rekreacyjnego Stawy Stefańskiego, czyli największego w Łodzi akwenu wodnego o łącznej powierzchni ok. 11,4 ha, długości 1 km, szerokość 150 m i głębokość 1-4 m. Dookoła stawu została wytyczona alejka spacerowa dla biegaczy i fanów nordic walking oraz rowerowa.

 

Dużą atrakcją wodną jest Wake & Roll Park (dwu słupowy wyciąg do nart wodnych, wakeskate i wakeboardu) z przystanią, w której można wypożyczyć sprzęt pływający (rowery wodne, kajaki, łódki). Znajdują się tam także m.in. piaszczysta plaża z pomostem, obszerny plac zabaw, nowoczesna siłownia plenerowa wyposażona w 16 rodzajów sprzętu, boisko do siatkówki plażowej, miejsca do grillowania czy tor rowerowy typu pumptrack.

 

W sezonie letnim funkcjonuje tu miejskie strzeżone kąpielisko.

RUDZKA PRZYSTAŃ Lokalizacja

NAPISZ DO NAS JUŻ TERAZ!

Dane kontaktowe

508 056 779

sprzedaz@rudzkaprzystan.pl

 

Biuro sprzedaży

Ul. Obywatelska 128/152 lok. 7

94-104 Łódź

Durch das Ausfüllen des folgenden Formulars gemäß Art. 6 Abs. 1 lit. a und Art. 9 Abs. 2 lit a der Verordnung (EU) 2016/679 des Europäischen Parlaments und des Rates vom 27. April 2016 zum Schutz natürlicher Personen bei der Verarbeitung personenbezogener Daten und zum freien Datenverkehr und zur Aufhebung der Richtlinie 95/46/EG (Allgemeine Datenschutzverordnung) ABl. L 119/1 vom 4.5.2016, im Folgenden als "DSGVO" bezeichnet, stimme ich zu:

tl_cookies_zamknijtl_cookies_tekst