RUDZKA PRZYSTAŃ
RUDZKA PRZYSTAŃ

Tylko 10 Apartamentów Premium
z widokiem na Stawy Stefańskiego

Od dawna marzyło nam się miejsce, które wydawałoby się niemożliwe: zielona enklawa nad wodą, z dojazdem do centrum w mniej niż kwadrans. Skryte wśród starodrzewu budynki o idealnych proporcjach, zaprojektowane w nowoczesnej, pełnej lekkości estetyce. Widok na staw, który koi zmysły i nigdy się nie znudzi.

 

Z największą przyjemnością możemy potwierdzić że się udało, gdyż nasza nowa inwestycja Rudzka Przystań jest absolutnie wyjątkowa. Ukryty wśród zieleni nad brzegiem Stawów Stefańskiego kameralny apartamentowiec zapewni swoim mieszkańcom spokój i otoczenie jak na najlepszych wakacjach.

Cicha Przystań od miejskiego zgiełku

Wyjątkowość Rudzkiej Przystani leży w połączeniu zalet domu i mieszkania, miasta i pleneru, starodrzewu i nowoczesnej infrastruktury rekreacyjnej, a wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom idealne miejsce do życia.

Wypoczynek przez cały rok

Enklawa spokoju nad wodą

Czyste powietrze

Codzienna przystań po pracy

Otoczenie lasów i natury

Piękne zachody słońca

Bezpośrednie wyjścia na promenadę przy Stawach Stefańskiego

Niska i kameralna zabudowa

Otulina Parku

RUDZKA PRZYSTAŃ

Nasza filozofia

Wiemy od naszych klientów, że nie przekonuje ich oferta masowych inwestycji, realizowanych bez staranności i dbałości o detale. Naszą ambicją w Hocan Estate jest realizowanie inwestycji wyjątkowych, nie pozwalając sobie na kompromisy w zakresie lokalizacji, architektury i jakości. Rudzka Przystań to właśnie takie miejsce: ultra-kameralne osiedle nad wodą, tonące w zieleni i z niespotykanym klimatem.

 

Planując Rudzką Przystań wiedzieliśmy, że będzie to wyjątkowa propozycja dla wyjątkowych klientów. Dla osób, które docenią zieleń, kontakt z przyrodą, spokój i piękno otoczenia; dla tych, którzy wiedzą jak ważne jest miejsce, w którym mieszkają, bo determinuje jakość ich życia, ma być ich oazą i źródłem inspiracji. Dlatego zlokalizowany nad Stawami Stefańskiego projekt obejmuje jedynie 10 apartamentów, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom wszystkie zalety doskonale zarządzanego osiedla, z prywatnością i komfortem otoczonego zielenią domu.

Jesteś zainteresowany inwestycją?

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy aby uzyskać ofertę!

Durch das Ausfüllen des folgenden Formulars gemäß Art. 6 Abs. 1 lit. a und Art. 9 Abs. 2 lit a der Verordnung (EU) 2016/679 des Europäischen Parlaments und des Rates vom 27. April 2016 zum Schutz natürlicher Personen bei der Verarbeitung personenbezogener Daten und zum freien Datenverkehr und zur Aufhebung der Richtlinie 95/46/EG (Allgemeine Datenschutzverordnung) ABl. L 119/1 vom 4.5.2016, im Folgenden als "DSGVO" bezeichnet, stimme ich zu:

tl_cookies_zamknijtl_cookies_tekst